Презентація україно-американського благодійного проекту #НЕЗАБУТНЯКВІТКА - Накипіло
Відео

Презентація україно-американського благодійного проекту #НЕЗАБУТНЯКВІТКА

Україно-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка», присвячений Квітці Цісик, започаткований продюсером українського походження Алексом Гутмахером у США в 2007 році та реалізується за сприяння Української Американської Координаційної Ради.

Оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від страшного діагнозу – раку грудей (в 1994 році – мати Іванна, у 1998 році – Квітка Цісик, у 2003 році – сестра, піаністка Марія), —  усі концерти проекту проводяться як соціально-благодійні. Частина коштів від продажу квитків на заходи завжди перераховується в онкоцентри — для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок.

Найвагоміший результат із часу започаткування проекту у 2007 році — є робота пересувних мамографів «КВІТКА» Подільського Онкоцентру, на Одещині та Черкащині, які не просто працюють, а попереджають рак молочної залози. Під час цьогорічного проекту також буде здійснена основна місія проекту — передача 100 000 гривень для придбання пересувного мамографа «КВІТКА» для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Харківської області.

Цього року проект #НЕЗАБУТНЯКВІТКА — змінює формат вечорів пам’яті Квітки Цісик на театральні імпрези, оскільки після Квітчиного минулорічного 65-річчя в різних містах України почали з’являтися сценічні твори про життя і долю Квітки. Тож, цей рік – етап до підготовки всеукраїнського театрального фестивалю пам’яті Квітки Цісик.

У межах проекту у Харкові відбудуться:

-         «Квітка Цісик лікує». Реабілітаційна мистецька програма для онкохворих у Харківському обласному клінічному онкологічному центрі (25.03);

-         «КВІТКА-ГЕРОЯМ!». Благодійний концерт для воїнів-ветеранів війн в обласному Госпіталі ветеранів війни (26.03);

-         «Квітчині колискові». Благодійний концерт для дітей з інвалідністю та зустріч творчої молоді Харківщини з засновником та продюсером проекту «НЕЗАБУТНЯ КВІТКА» Алексом Гутмахером, США (27.03).

28 березня в Органному залі Харківської філармонії відбудеться ток-полілог «Квітка двох континентів» за участю зірок театру, шоу-бізнесу та суспільно-політичних діячів. Ведучий: театральний критик, мистецький оглядач, телеведучий каналу UA:Культура Олег Вергеліс.

29 березня на сцені Харківського театру ім. Тараса Шевченка – прем’єра у Харкові вистави Вінницького театру імені М. К. Садовського «Kvітка». Пісня наяву й у снах».

Із питань акредитації та отримання архівних фото для анонсів, організації інтерв’ю з Алексом Гутмахером та іншими учасниками проекту звертайтесь до Ольги Стельмашевської тел.: 067-238 81 85, [email protected], Юрія Гулевича тел.: 067-448 05 35, [email protected]

Вхід на всі заходи проекту вільний, окрім вистави «Kvітка. Пісня наяву й у снах». Квитки коштують від 80 гривень.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова