Пожежа в будинку для літніх людей: суд відправив під варту ще одну підозрювану - Накипіло
Події

Пожежа в будинку для літніх людей: суд відправив під варту ще одну підозрювану

  • Анна Мясникова
  • Ігор Лептуга
  • 23 січня 2021

Київський райсуд обрав запобіжний захист Ользі Кравченко, яка підозрюється у порушенні вимог пожежної безпеки в пансіонаті «Золотий час», де в результаті пожежі померли 15 людей.

Ольга перебуватиме у СІЗО  без права внесення застави. На управління соціального захисту поклали обов’язок влаштувати неповнолітніх дітей жінки. За версією слідства, Ольга Кравченко була співвласницею та керівницею будинку для літніх. Прокуратура наполягала на взятті під варту підозрюваної. Адвокат Ольги Кравченко просив для неї домашній арешт, посилаючись на стан підзахисної: за його словам, Кравченко нещодавно перенесла операцію, відчуває сильний біль, вона пересувається на милицях. Він додав, що, жінка гарантує дотримання вимог, якщо їй призначать домашній арешт.

У суді Кравченко зі сльозами сказала, що співчуває родинам загиблих, і не спить другу ніч. Вона запевнила, що буде всіляко допомагати слідству.

Показів слідчому підозрювана не давала, посилаючись на погане самопочуття. У суді вона не змогла чітко прокоментувати свою позицію щодо підозри в порушенні пожежних умов

«Щось може не доробили, не встигли. Я перепрошую, приношу співчуття, ніхто не хотів такого жаху у нічиєму житті», — сказала Кравченко.

Раніше запобіжний захід призначили чоловіку підозрюваної В’ячеславу Кравченко. Він також проведе в СІЗО два місяці. Усього у справі — четверо підозрюваних.

21 січня у пансіонаті для літніх людей «Золотий час» на Нижній Гиївській, 150Б спалахнула пожежа. Померли 15 людей, п’ятьох постраждалих госпіталізували. За попередніми даними, заклад не був офіційно зареєстрований.

Пожежа у пансіонаті для літніх людей: суд обрав запобіжний захід орендарю будинку 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова