Підкори світ бігу на Plarium Kharkiv International Marathon 2021. Реєстрацію відкрито! - Накипіло
Події

Підкори світ бігу на Plarium Kharkiv International Marathon 2021. Реєстрацію відкрито!

  • Plarium Kharkiv International Marathon
  • 8 квітня 2021

Партнерський матеріал

Наймасштабніша бігова подія на Сході України — Харківський міжнародний марафон  — відбудеться 17 жовтня 2021 року центральними вулицями міста вже ввосьме.

17 жовтня 2021 понад 10 тисяч любителів та професійних бігунів підкорять свої дистанції на одному з наймасштабніших бігових стартів України Plarium Kharkiv International Marathon 2021.

Зареєструватися можна вже відсьогодні на сайті змагання.

Цього року для учасників доступні такі дистанції:

— 42,195 км

— 21,097 км

— 10 км

— 4,2 км

— Family Run — 1,6 км

Забіг відбудеться центральними та історичними вулицями Харкова. Cтартове містечко та фініш будуть розміщені на центральному майдані Свободи.

Цього року організатори посилюють заходи безпеки та контролю здоров’я учасників забігу: страхування учасників буде входити в кожний пакет бігуна на будь-якій дистанції.

У 2021 році титульним партнером Харківського марафону став міжнародний розробник мобільних та браузерних ігор — компанія Plarium. Вже 11 років Plarium об’єднує однодумців та надихає їх на нові звершення. Понад 380 мільйонів людей щодня підкорюють ігрові світи Raid: Shadow Legends, Vikings: War of Clans, Lost Island: Blast Adventure та Stormfall. 1500 талантів створюють ці світи у восьми студіях в Україні, Росії, США та Ізраїлі.

«Take the world of running!» — головний девіз Харківського марафону у 2021.

З 2014 року Харківський міжнародний марафон щорічно збирає тисячі професійних бігунів, шанувальників спорту та здорового способу життя, щоб підкорити світ бігу. У 2014 році спортивний захід внесено до Книги рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників. Це найбільша спортивна подія на Сході України. Трасу сертифіковано Асоціацією міжнародних марафонів і пробігів (AIMS).

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова