Пенсионеры получат по 2 410 гривен компенсации - Накипіло
Події

Пенсионеры получат по 2 410 гривен компенсации

Украинцам, которые получают минимальную пенсию, правительство выплатит по 2 410 гривен. Это компенсация за отсутствие повышения пенсий в 2015—2016 годах. Об этом заявил Президент Украины Петр Порошенко во время встречи с представителями Кабмина по вопросам индексации пенсий.

Выплаты запланированы на март—апрель 2019 года.

«У 2015—2016 роках було прийнято рішення, що можливості для індексації пенсій немає. Сьогодні ми знайшли можливості, щоб повернути пенсіонерам – насамперед тим, у кого найменший рівень пенсії, – індексацію 2015—2016 років. Ми вийшли на цифру 2 410 гривень», — сообщил Порошенко.

По данным министра соцполитики Андрея Ревы, такую доплату получат 1 миллион 900 тысяч украинцев, которые имеют полный страховой стаж, но из-за малого заработка получают низкую пенсию.

«Чому саме така сума? Йдеться про додатковий ресурс, який було отримано від закону про „євробляхи“, вперше в Україні шкідливе явище було повернуто на користь пенсіонерів. Таким чином, кошти від розмитнення „євроблях“ у повному обсязі направлені на підвищення пенсій», — объяснил Андрей Рева.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова