«NametFEST»: фестиваль під час зорепаду - Накипіло
Події

«NametFEST»: фестиваль під час зорепаду

Удруге в межах Зміївського городища (Харківська область) відбудеться наметовий фестиваль — «NametFEST». Час для заходу організатори вибрали не випадково: саме у ці дні планується потужний зорепад.

Що подивитись, чому навчитись?

Фестиваль має на меті зібрати якнайбільше мандрівників і туристів з усієї України в одному місці — на березі Сіверського Дінця. Для учасників готуються майстер-класи з плетіння ловців снів, гончарської майстерності, шибарі, з масажу та першої допомоги. Також досвідчені мандрівники розкажуть про виживання в екстремальних умовах, способи бюджетних подорожей, а також про міжнародні можливості та стажування за кордоном.

Окрім цього, бажаючі можуть взяти участь у турнірі по стрільбі з лука, опанувати активні види спорту, вивчити історичні танці.

Коли?

12-13 серпня. Початок о 15:00, закінчення о 17:00.

Де?

Від центру міста Зміїв — 4 км. Детальний маршрут дивіться на карті.

Дістатись до місця проведення можна електричками, потягами або автобусами до Змійова. Від автовокзалу до локації курсуватимуть безкоштовні автобуси.

Дотаткова інформація на сторінці заходу в Facebook.

Організатори: проект #FINDWAY.

namet fest 2017

___________________________________________________________________________

#FINDWAY — громадська ініціатива зі збору та створення маршрутів для пішохідних, вело- , мото- , авто- та водних подорожей в Україні.

«Ми працюємо над тим, щоб дозволити вам знайти найцікавіші місця і маршрути Україною та, звісно, запросто організувати й провести ваші незабутні подорожі з приємними враженнями від нашої дивовижної країни», — наголошують автори проекту.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова