Накипіло питань: «У жодному випадку волонтери не мають підміняти собою державу, тільки допомагати»» - Накипіло
Подкасты

Накипіло питань: «У жодному випадку волонтери не мають підміняти собою державу, тільки допомагати»»

  • Наталья Курдюкова
  • Игорь Лептуга
  • 27 квітня 2020

Ми продовжуємо серію аудіорозмов «Накипіло питань». Фактично всі питання зараз накипають з приводу розповсюдження коронавірусу та ситуації в нашому місті.  А в нас вона виглядає дуже по-різному і не завжди добре.

Що відбувається із засобами захисту в міських лікарнях, як працюють і чи взагалі працюють так звані маршрути для пацієнтів з підозрою на COVID 19, чи поінформовані харківські лікарі про порядок дій під час світової епідемії? Як не дивно, але навіть на такі запитання зараз відповідають волонтери. Про це ми поговорили з Оленою Шержуковою, волонтеркою, засновницею української федерації боротьби проти раку, координаторкою-аналітиком платформи «Разом проти ковід».

А ще ми з Оленою не змогли обійти увагою Харківський онкоцентр, яким вона опікується зі своєю волонтерською ініціативою вже кілька років. Що відбувається з постачанням ліків, а також що таке програма «реімбурсації», яка могла б допомогти багатьом хворим на рак отримати допомогу від громади? Запитань багато, говорили та сподівались, що нас почують.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова