Накипіло питань: «У цього вірусу немає мети нас вбити» - Накипіло
Подкасты

Накипіло питань: «У цього вірусу немає мети нас вбити»

  • Наталья Курдюкова
  • Игорь Лептуга
  • 29 березня 2020

Ми запускаємо серію подкастів «Накипіло питань». Це будуть записи розмов на складні теми з цікавими співрозмовниками. Перший подкаст – з психологінею Ольгою Ладією-Щербаковою.

Ми домовились про цю зустріч з Ольгою практично відразу, як почався карантин, розуміючи, в яке піке може зайти спроба кожного витримати жорсткі умови ізольованості. Ситуація з кількістю постраждалих в Україні та світі й умови карантину змінюються не просто кожного дня, а кожної години. Ми не до кінця розуміли, чи маємо право витягувати наших потенційних гостей з їхніх безпечних зон знаходження та як зробити наше спілкування максимально безпечним. Але загострення ситуації і зростання панічних настроїв у суспільстві все ж таки переконали нас у тому, що про це потрібно говорити.

Тож, застосувавши всі запобіжні заходи, продезинфікувавши студію, мікрофони та дотримуючись безпечної відстані під час розмови, наша зустріч з Ольгою таки відбулася. Говорили про те, як не дожити до стадії виснаження, що таке психогігієна та наскільки важлива в цей час соціальна відповідальність кожного.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова