Make Music Day Україна: музиканти з Харкова та Львову запалюватимуть онлайн - Накипіло
Події

Make Music Day Україна: музиканти з Харкова та Львову запалюватимуть онлайн

  • Make Music Day Україна
  • Ігор Лептуга
  • 19 червня 2020

21 червня Україна приєднається до міжнародного Дня Музики — Fête de la musique. Команди з Харкова та Львова зніматимуть живі виступи музикантів, які транслюватимуться на сторінку проєкту Make Music Day Україна.

Fête de la musique проходить по всьому світу 21 червня з 1982 року. У ньому беруть участь понад 110 країн і 450 міст. Це масштабна акція, під час якої музиканти грають просто неба, і кожен може приєднатися за своїм бажанням. Усі концерти безкоштовні, і будь-хто може взяти участь. Україна приєдналася до традиції в 2013 році: спочатку Львів, наступного року — Харків. Цього року ці команди об’єдналися, щоб свято музики відбулося, незважаючи на пандемію — в онлайні.

21 червня з 17:00 по 01:00 на сторінці Make Music Day Україна можна буде подивитися спільний ефір з Харкова та Львова або ж знайти посилання на окремі стріми з кожної локації, адже деякі виступи йтимуть паралельно. До харківської програми вже приєдналися ХОССП та Iris Forest. У Львові гратимуть гурти Torbán, Бетон та проєкт «Імпровізація зМістом» — джазові джем-сейшни із використанням записаних звуків міста. Повну програму буде оголошено найближчим часом.

Цього року проєкт об’єднав ініціативи Свято Музики у Львові, День Музики в Харкові та Plan B fest. Організатори сподіваються, що в майбутньому до Make Music Day Україна приєднається більше українських міст.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова