Конкурс коміксів «Нуль відходів» для школярів - Накипіло
Події

Конкурс коміксів «Нуль відходів» для школярів

  • Олена Лептуга
  • 1 березня 2021
Конкурс #comiczerowaste2021 проводиться серед школярів Харкова та Харківської області у двох номінаціях відповідно до віку учасника чи учасниці:
1) 6-11 років,
2) 12-18 років.
На Конкурс приймаються матеріали у вигляді коміксу в електронному вигляді: картини, ілюстрації, які стосуються питання теми поводження з відходами за принципами Zero Waste “Нуль відходів” (Refuse, Reduce, Reuse, Repair, Refill, Rot), відмови від упаковки та популяризують принципи сталого розвитку у поводженні з відходами, Національну Стратегію поводження з відходами України, приймаємо тільки ті роботи, які не були до того оприлюднені у ЗМІ та на електронних ресурсах.
На Конкурс може бути подано не більше однієї роботи від однієї особи.
Для участі в Конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] (з поміткою у темі листа “комікс” із вказівкою ПІБ автора):
📎ФІБ, рік народження учасника/учасниці, місто, контактний телефон;
📎файл (у вигляді відсканованого файлу або гіперпосилання на файл у файлосховищі);
📎файл не повинен перевищувати розмір 20мб;
📎 матеріал має бути не більше 1 сторінки формату TIFF 300 dpi з вертикальним розгортанням сюжету. Оригінали робіт просимо зберігати.
Прийом заявок на Конкурс проводиться по 31 березня 2021 року включно. Заявка з матеріалом на конкурс має бути отримана не пізніше 31 березня 2021 року (23:59). Отримання заявки підтверджується повідомленням заявнику електронною поштою.
Надсилайте заявки з додатками на електронну адресу: [email protected]
Конкурс проводиться громадською організацією “Центр громадських та медійних ініціатив” (Kharkiv Zero Waste) в рамках всесвітньої інформаційної кампанії “#WECHOOSEREUSE у партнерстві з Корпорація «Ранок», CoffeeMall, Лавка Здравия: натуральная продукция для здоровья и красоты.
Інфопідтримка: Накипіло

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова