Карантинні читання: Сергій Жадан запрошує говорити про літературу онлайн - Накипіло
Події

Карантинні читання: Сергій Жадан запрошує говорити про літературу онлайн

  • Bagels & Letters
  • Bagels & Letters
  • 20 березня 2020

Триває флешмоб #ЧитайПиши, який запустили Сергій Жадан із донькою Марічкою на підтримку дитячого читання.

«Читай-пиши» – це конкурс текстових та відеовідгуків на книги українських авторів, у якому можуть взяти участь школярі віком 10-17 років з Донецької, Харківської та Луганської області. Детальні умови Конкурсу за посиланням. Для участі в Конкурсі потрібно заповнити реєстраційну форму. Дедлайн подачі заявок перенесено на 14 квітня 2020 року у зв’язку з карантином. Переможці отримають планшети та камери миттєвого друку та поїздку на «Книжковий Арсенал» у Києві (після закінчення карантину). А партнери проєкту, видавництва «Ранок»  і «Фабула», подарують книжки всім фіналістам.

Для флешмобу треба зняти коротку (до трьох хвилин) відеопораду про улюблену книжку українських та світових авторів та викласти під хештегом #ЧитайПиши і затегати сторінку конкурсу в Facebook чи Instagram. Автори трьох найкращих порад отримають у подарунок  по книжці від видавництва «Фабула» та будуть опубліковані на сторінках конкурсу «Читай-пиши» та Благодійного фонду Сергія Жадана.

«Хоч ми й обмежені просторами своїх осель, та в нас є класний інструмент для спілкування та єднання — мережа. Ми можемо трансформувати напругу в силу й можливості, і зокрема — розкрити нові горизонти спілкування з дітьми. Єднання через книжки, читання — один із найдоступніших і найцікавіших способів, давайте книгодрузячитися!» – говорить Тетяна Стус, співзасновниця проєкту підтримки дитячого читання BaraBooka і мама трьох дітей.

24 березня о 12:00 у прямому ефірі на сторінках Конкурсу «Читай-Пиши» у фейсбуці та інстаграмі Сергій Жадан почитає своїх віршів для дітей, розповість про ту літературу, яку сам читав у дитинстві і те, що читає своїй доньці сьогодні, про письменників та письменниць, які творять сьогоднішню українську дитячу літературу. Глядачі зможуть задати запитання у коментарях.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова