Харківських вчителів і лікарів агітують зробити «правильний вибір» 31 жовтня, — ОПОРА - Накипіло
Події

Харківських вчителів і лікарів агітують зробити «правильний вибір» 31 жовтня, — ОПОРА

У харківських школах проводять педагогічні ради, на яких вчителів агітують «прийти на вибори і зробити правильний вибір». Під час зустрічей роздають анкети з питаннями щодо ініціатив міської влади. Про це повідомляють спостерігачі громадянської мережі «ОПОРА».

В анкеті, яку роздають вчителям, є такі питання: «Які ініціативи міської влади ви вважаєте найбільш корисними для харків'ян?», «Які сфери життя міста, на ваш погляд, потребують поліпшення?», «Які проблеми вашого підприємства (закладу) повинні бути вирішені в першу чергу?».

21 10 21 Kharkiv anketa

Директорка департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко не прокоментувала такі збори в школах. Деменко повідомила, що вона не займається виборами.

Також в «ОПОРІ» повідомили про проведення зустрічей з колективами лікарень. Персоналу розповідають про успіхи місцевої влади, в тому числі Ігоря Терехова, а також про плани поліпшення Харкова.

Увага! Інформація написана нижче взята з анонімних джерел.

Спостерігачі громадянської мережі «ОПОРА» повідомили, що у них є аудіозапис на якій зустрічі з лікарями проводить людина з голосом схожим на директора Департаменту охорони здоров'я міськради Юрія Сороколата.

З анонімних джерел ми отримали можливість прослухати запис, на якій людина з голосом схожим на Сороколата розповідає про поліпшення Харкова.

Ми нагадуємо вам, що анонімні джерела необхідно ставити під сумнів, а ми не є експертами, які можуть оцінити схожість голосів. Ми публікуємо цю інформацію, тому що вважаємо її суспільно важливою.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова