Дисертація Іллі Ківи чи нейромережа? Тест - Накипіло
Тести

Дисертація Іллі Ківи чи нейромережа? Тест

  • Виктор Пичугин
  • 29 квітня 2021
Спробуйте вгадати, які фрази ми взяли з дисертації Іллі Ківи, а які — згенерувала для нас нейромережа GPT–2.

«По-третє, люди все більше вірили, що їх уряд дозволив або підтримав це оновлення електронного спостереження в політичній ситуації. По-четверте, було виявлено, що електронне спостереження призвело до зменшення можливості збирати докази злочинів та посилення практики запобігання злочинам за допомогою майбутнього електронного спостереження».

Вірно! Невірно!

«З наукової точки зору Дж. Локка, такий природний стан потребує збереження людства та миру у соціумі. З урахуванням того, що ситуація у світі досить мінлива та нестабільна, однією зі спроб уникнути війни є формування громадянського суспільства».

Вірно! Невірно!

«Центрально-фламандська державно-управлінська концепція застосовується в якості суспільного регулятора та засобу нівелювання кризового впливу несприйняття громадянським суспільством стилістики діяльності правоохоронців».

Вірно! Невірно!

«Люди в основному шукають сполучників та коефіцієнтів, пояснень та репрезентативних підтверджень. Найбільше допомагає те, що люди можуть домовитись про набір об’єднуючих характеристик, таких, що є радикальними, чіткими та всеохоплюючими».

Вірно! Невірно!

«Презумпція врахування громадської думки при вирішенні питань обсягу поліцейсько-правоохоронних повноважень є прерогативою державноуправлінської політики Європейського Союзу».

Вірно! Невірно!

«Президент Греції Томас Мілош Ібанос затьмарював законодавчі ініціативи поліції. „Ми знаємо, що питання порушено, але абсолютно ніякої реакції з боку демонстрантів не буде“», — говорив він.

Вірно! Невірно!

«Політична система та громадянське суспільство взаємопов’язані між собою та між ними відбуваються процеси взаємного обміну даними».

Вірно! Невірно!

«Громадянське суспільство, фактично, є ідеальною формою правової держави».

Вірно! Невірно!

«Про це говорить Ліндсі Скваданес, засновниця „Ідентифікаційної етики“ і співзасновниця Коаліції за урядову відповідальність та адвокацію».

Вірно! Невірно!

Дисертація Іллі Ківи чи нейромережа? Тест
Ви — нейромережа. І ви не розумієте, що відбувається.
Ви — Ілля Кива. І ви чітко розрізняєте свою дисертацію і дисертацію нейромережі.

Насколько вы стары: тест

Проверьте, насколько хорошо вы разбираетесь в культовых объектах массовой культуры из разных эпох.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова