П'ять книг про чоловіків - Накипіло
Події

П'ять книг про чоловіків


Мужності, як і жіночності, неможливо навчитися за книгами. Просто тому, що немає універсального рецепта. Мужність завжди унікальна. То чи варто читати про неї книги? 

Думаю, так. Бо книги допомагають розібратися, якою вона потенційно може бути, і що заважає, а що — допомагає чоловікам знайти ідентичність. Без ідеальних рецептів, але з набором потрібних інгредієнтів. Отже, добірка книг про чоловіків і мужність:⠀

Джеймс Холліс «Під тінню Сатурна»

Глибоке, серйозне психологічне дослідження, хоч і невелике за обсягом. Психоаналітик Холліс вважає, що чоловікові важливо не виконувати ролі, нав'язані йому суспільством, а знайти власне покликання. Як це зробити — у цій книзі. Написана простою мовою, оздоблена прикладами й метафорами, вона сприймається легко та залишає багато простору для роздумів і творчості. 

Бесплатные фото Город

Фото: pixabay

Джозеф Кемпбелл «Тисячоликий герой»

У цій книзі Кемпбелл, американський антрополог і психолог, описує подорож героя в широкому сенсі цього слова. Він розглядає універсальний мотив пригоди та трансформації, які відображені у світовій міфологічній традиції. Життя людини — своєрідне повторення цього шляху в обмеженому просторі та часі. Автор визначає паралелі цих шляхів та допомагає зрозуміти їх уроки. 

Тисячоликий герой Кемпбелла, або Чому «Герої не вмирають» | Збруч
Видавництво Terra Incognita, 2020

Станіслав Комарек «Чоловік як еволюційна інновація?»

Оригінальний погляд на становлення мужності, природу чоловіка та пануючі життєві стратегії від сучасного чеського філософа й біолога. Цікаво та просто. Науковий підхід, ґрунтовні дослідження та конкретні факти. Нічого зайвого, одним словом. 

Книга «Чоловік як еволюційна інновація? Есеї про чоловічу природу,  сексуальність, життєві стратегії та метаморфози маскулінності» – Станислав  Комарек, купить по цене 325 на YAKABOO: 978-617-629-489-4
Фото: yakaboo

Джон Елдредж «Дике серце. Таємниця чоловічої душі»

Американець Джон Елдредж знайшов пояснення кризи батьківства та мужності у сучасному суспільстві. Згідно з Елдреджем, чоловіча інфантильність часто пов'язана з тим, що батько не приділяв час синові або ж покинув його, тим самим не давши пройти необхідну для кожного чоловіка ініціацію. Тому багато чоловіків так і залишаються хлопчиками в душі, навіть якщо фізіологічно дорослі. Що з цим робити — у цій книзі.

Дике серце - НАЗАРЕТ

Фото: Назарет

Роберт Гловер «Досить бути славним хлопцем!»

«Славний хлопець» — людина, яка дорожить думкою оточуючих, шкодячи власним базовим потребам. Іноді через намагання бути «славним» для всіх чоловік почувається нещасним і нереалізованим. Чому так стається та як змінити сценарій, що вкорінився, розповість книга американського психолога.

Бесплатные фото Человек

Фото: pixabay


ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова