«Аж зірки на кремлівських шпилях почорніли»— главные цитаты пресс-конференции Порошенко - Накипіло
Події

«Аж зірки на кремлівських шпилях почорніли»— главные цитаты пресс-конференции Порошенко

16 декабря Петр Порошенко провел пресс-конференцию, о которой журналистов предупредили за день. Мы собрали самые главные и интересные цитаты Президента Украины.

Про гарантии для священников и верующих

«Влада поважатиме тих, хто залишиться в церковній структурі з РПЦ. Так само гарантую, що держава захистить тих священників і мирян, які добровільно вирішать піти від Москви. І будуватимуть українську церкву».

Про то, как РФ влияет на Украину через церковь

«Хіба Кремль колись приховував, що розглядає російську церкву як гіпнотичний дурман для утримання сусідніх народів у сфері свого впливу? І зараз цього не таїть, що видно по істеричній реакції на отримання нашої церквою автокефалії. Аж зірки на кремлівських шпилях почорніли!»

Про Медведчука

«Медведчук десь з травня-квітня не бере участь в Тристоронній контактній групі (щодо врегулювання ситуції на Донбасі). Ми всі все розуміємо, давайте чесно: Медведчук на цих переговорах був представником Путіна. І є єдиним каналом для донесення цієї інформації. І якщо стоїть питання перед президентом Порошенко, що він має зустрічатись і готувати будь-які пропозиції, щоб повернути наших хлопців, хлопців і дівчат додому і неважливо, чи це заручники з окупованих територій, чи політв’язні з Криму. Я буду це робити. Я буду говорити і буду зустрічатись».

Про убийство Катерини Гандзюк

«Я хочу відреагувати на вашу футболку (у некоторых журналистов были футболки с надписью «Хто вбив Катю Гандзюк», прим. ред.). Я готовий і поділяю ваше занепокоєння. Ми не дамо зіпсувати імідж країни справами активістів...Створена в Раді комісія, я не впевнений, що вона допомагає слідству, але точно не заважає. Зараз затримані четверо. Над цим працюють всі слідчі органи. Я особисто гарантую, що хто б там не був виявлений — ми не дамо його вивести зі слідства. Всі, хто причетний, понесуть відповідальний. Дозвольте мені приєднатися».

Про Семочко

«По Семочку і не лише по Семочку у нас є велика кількість держслужбовців, в тому числі і в правоохоронних органах, які мають родичів в Криму. Я звернувся до голови СБУ Грицака для того, щоб українська контррозвідка звернула увагу на цих держслужбовців. Поставивши пріоритет на правоохоронних органах. Як тільки перевірка буде завершена, я буду мати підставки і матиму підстави, якщо це буде від мене залежати, щодо притягнення до відповідальності або звільнення. За мною не забариться».

Про военное положение

«Якщо не почнеться широкомасштабна агресія, вторгнення військ Збройних сил РФ на територію України поза межами лінії зіткнення та адміністративного кордону Криму, воєнний стан продовжено не буде. І почнеться, згідно з постановою, проголосованою Верховною Радою, підготовка до виборів президента України».

Про освобождение пленных украинцев

«Те, що ми вже рік не можемо звільнити в'язнів з РФ та окупованих територій, має одну причину — їх не бажає звільняти президент РФ. Путін неодноразово демонстрував, що це питання залежить лише від його бажання. Захотів — звільнив, захотів — ні. »

Про восстановление в должности Насирова

«Наскільки я поінформований, поновляти Насірова Уряд не буде. Рішення суду про поновлення немає, воно не вступило в законну силу і процедуру не завершено».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова