«ApPleinAir-2018: яблучний пленер». Анонс

8 вересня у селі Сковородинівка відбудеться шостий фестиваль «ApPleinAir-2018: яблучний пленер». Захід можна відвідати з 12:00 до 17:00 на території Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди.

«У нашій програмі три стрижневі теми: спочатку це яблука, далі — каліграфія, ще й до того — торби», – організаторка Олена Рибка.

За словами організаторів, тема традиційної частини фестивалю – мистецьке осмислення образу яблука. Відвідувачі зможуть побачити й взяти участь у створенні арт-композицій із яблук, скуштувати яблучну шарлотку та яблучні напої, оцінити яблучні принти, а також дізнатися таємниці й секрети популярності яблука серед художників, поетів і письменників, зокрема, у Григорія Сковороди.

Під час фесту будуть представлені виставки та перфоманси каліграфів. Серед творців – представники київської Майстерні каліграфії «MonkeyART» і харківський каліграф Олексій Чекаль.

«Сьогодні каліграфія – це трендово, модно, цікаво, і це — справжнє задоволення, яке не з дешевих. Ми пропонуємо якраз поринути у цей світ абсолютно вільно, із можливістю безкоштовно навчитися писати каліграфічно і, зрештою, побачити надзвичайно цікаві каліграфічні перфоманси», – пояснює Олена Рибка.

DSC_5731

Також на території фестивалю працюватиме виїзна освітня студія Харківського літературного музею з інтерактивною програмою «Філософське торбознавство імені Сковороди».

Програму супроводжуватимуть поетичні та музичні виступи харківських митців.

Дістатися місця проведення фестивалю можна рейсовим автобусом № 169 від станції метро «Холодні гора» або спеціальними автобусами, які відправлятимуться о 9:00 від супермаркету «Рост Холодногірський». Вартість проїзду в обидва боки на спеціальному транспорті складає 120 грн. Зареєструватися на автобус можна за телефонами музею або на сторінці у Facebook.

ещё по теме:

Почему горсовет не выполняет постановление суда

25 вдохновляющих цитат фестиваля Plan B

«Я уже заплатил пять гривен»: харьковчане поддержали акцию в метро. Обновляется

Минобразования предлагает ввести электронные учебники в 1, 5 и 10 классе

Вистава про корупцію. «Ресторан «Україна»»

опубликовано

6 сентября 2018

текст

Анна Мясникова

фото

Игорь Лептуга

просмотров

184

поделиться