Видео

«ApPleinAir-2018: яблучний пленер». Анонс

8 вересня у селі Сковородинівка відбудеться шостий фестиваль «ApPleinAir-2018: яблучний пленер». Захід можна відвідати з 12:00 до 17:00 на території Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди.

«У нашій програмі три стрижневі теми: спочатку це яблука, далі — каліграфія, ще й до того — торби», – організаторка Олена Рибка.

За словами організаторів, тема традиційної частини фестивалю – мистецьке осмислення образу яблука. Відвідувачі зможуть побачити й взяти участь у створенні арт-композицій із яблук, скуштувати яблучну шарлотку та яблучні напої, оцінити яблучні принти, а також дізнатися таємниці й секрети популярності яблука серед художників, поетів і письменників, зокрема, у Григорія Сковороди.

Під час фесту будуть представлені виставки та перфоманси каліграфів. Серед творців – представники київської Майстерні каліграфії «MonkeyART» і харківський каліграф Олексій Чекаль.

«Сьогодні каліграфія – це трендово, модно, цікаво, і це — справжнє задоволення, яке не з дешевих. Ми пропонуємо якраз поринути у цей світ абсолютно вільно, із можливістю безкоштовно навчитися писати каліграфічно і, зрештою, побачити надзвичайно цікаві каліграфічні перфоманси», – пояснює Олена Рибка.

DSC_5731

Також на території фестивалю працюватиме виїзна освітня студія Харківського літературного музею з інтерактивною програмою «Філософське торбознавство імені Сковороди».

Програму супроводжуватимуть поетичні та музичні виступи харківських митців.

Дістатися місця проведення фестивалю можна рейсовим автобусом № 169 від станції метро «Холодні гора» або спеціальними автобусами, які відправлятимуться о 9:00 від супермаркету «Рост Холодногірський». Вартість проїзду в обидва боки на спеціальному транспорті складає 120 грн. Зареєструватися на автобус можна за телефонами музею або на сторінці у Facebook.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим