Поліція відкрила кримінальне провадження після звернення «ОПОРИ» щодо можливої фальсифікації в Новобаварському районі - Накипіло
Події

Поліція відкрила кримінальне провадження після звернення «ОПОРИ» щодо можливої фальсифікації в Новобаварському районі

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 2 Листопада 2021

Поліція розслідує дані «ОПОРИ» щодо можливої фальсифікації результатів виборів на дев'яти дільницях у Новобаварському районі за частиною 2 статті 158-3 Кримінального кодексу (підробка чи незаконне виготовлення виборчої документації).

Про це вранці 2 листопада повідомила «Суспільному» голова відділу комунікації Обласного управління Нацполіції Олена Баранник.

Чи відкрито кримінальне провадження за аналогічним фактом на дільниці в Основ'янському районі, у поліції обіцяли сказати пізніше.

Якщо факти фальсифікації доведуть у суді, винним загрожує від трьох до семи років позбавлення волі. Понад те, суддя може заборонити обіймати їм певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п'яти років.

Учора представники «ОПОРИ» зафіксували суттєві розбіжності в результатах виборів на одній дільниці в Основ'янському районі та на дев'яти дільницях у Новобаварському районі. Як повідомили спостерігачі, внаслідок можливих фальсифікацій на дільниці в Основ'янському районі кількість голосів у Терехова збільшилася на 70 голосів, а на дільницях у Новобаварському районі — на 397. Зменшилися голоси здебільшого в кандидатів Костянтина Немічева та Олександра Скорика. Координатор спостереження «ОПОРИ» у Харківській області Микола Зінченко написав заяву до поліції за цими фактами.

Увечері 1 листопада Харківська територіальна виборча комісія оголосила результати голосування: переміг Ігор Терехов, набравши 50,66% голосів.

В городской комиссии считают голоса, наблюдатели говорят о фальсификациях. Текстовая трансляция выборов в Харькове

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо