Plan B: організація офлайнових подій у пост-пандемічний період - Накипіло
События

Plan B: організація офлайнових подій у пост-пандемічний період

Організатори офлайнових подій знаходяться у підвішеному стані, адже поки незрозуміло, як і коли повертатимуться до роботи. Нових регламентів майже немає, а ті, що є, можна трактувати по-різному. Цьогорічний онлайн-проєкт Plan B присвячений у тому числі новому формату організації подій і поєднує лекції, дискусії та інтерв’ю. 

З новими правилами офлайнових подій у пост-пандемічний період спробуємо розібратися разом із спікерами:

  • Максим Шульженко, власник концертного залу Stereo Plaza, розповість про юридичні аспекти проведення подій та правила, які діятимуть для майданчиків, організаторів і відвідувачів (а також можливості це контролювати);
  • Наталія Склярська, власниця піар-агенції G.E.M. PR Agency, презентує правила проведення масових івентів на відкритому повітрі, який вона розробляє разом із представниками індустрії, Центром громадського здоров’я та МОЗ.
  • Олександр Григорчук, партнер та засновник юридичної компанії Global Law, розповість про правила роботи фуд-кортів та необхідну документацію.

Модераторка — Євгенія Стрижевська, засновниця форуму концертної індустрії України Kyiv Music Days.

Початок 11 червня о 19:30. Трансляція планується в Zoom за посиланням: https://bit.ly/QDay_zoom, на сторінці Youtube Plan B: https://bit.ly/QDay_youtube

Також слідкувати за ефірами можна на facebook-сторінці Plan B: https://www.facebook.com/plan2bfest/, інстаграм-акаунті фестивалю: https://instagram.com/planb_fest, а за новинами — у телеграм-каналі: https://t.me/planbfest.


На карантині з Plan B — це серія подій від команди фестивалю Plan B, яка збирає всіх разом, щоб відкривати нову українську музику, познайомити з соціальними та культурними ініціативами, надихнути та обговорити суспільні виклики.

Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків.  Онлайн-проєкт In quarantine with Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X