Официально: в Харьковской обладминистрации новый глава - Накипело
События

Официально: в Харьковской обладминистрации новый глава

Им стал Алексей Кучер, народный депутат от партии «Слуга народа»

Президент Владимир Зеленский во время рабочего визита в Харькове представил нового руководителя облгосадминистрации — Алексея Кучера. Он заменил на должности Юлию Светличную.

«Поки що вітаємо, а потім за результатами побачимо», — сказал Зеленский.

UPD. Он назвал три приоритетных направления работы: привлечение инвестиций, Він назвав три основні напрямки роботи: залучення інвестицій, вирішення проблем, пов'язаних з екологією, боротьбу з корупцією.

«Я є тепер особою, яка координує роботу правоохоронних органів. Для мене це дуже важливо. Повірте, ми дуже багато будемо з вами спілкуватися. І так як я колишній адвокат, який практикував у сфері кримінальної юстиції, багато з вас це знає, я знаю, що таке кримінальне провадження. І я знаю, коли це профанація і імітація, а коли це дійсно розслідування. А тому, пробачте за таку прямоту, я вимушений буду контролювати, як відбуваються ті розслідування, які розпочаті і щодо тих, про які я вже знаю, які будуть», — добавил Кучер.

Президент также поблагодарил Светличную за работу.

«В Харкові в цілому непросто. Я вдячний за вашу потужну роботу. І якщо можна, ви нікуди не дівайтесь, ми все одно знайдемо. Я маю на увазі, допомагайте. Ви в нашому ореолі, скажімо так», — прокомментировал глава государтсва.

6 сентября правительство утвердило переназначение Юлии Светличной главой ХОГА, но тогда Владимир Зеленский еще не подписал соответствующий указ. А уже 7 октября стало известно, что Кучер подал подал электронную декларацию как кандидат на должность главы облгосадминистрации.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X