Обласна інфекційна лікарня заповнена хворими на COVID-19 - Накипіло
Події

Обласна інфекційна лікарня заповнена хворими на COVID-19

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 10 Серпня 2020

Станом на 10 серпня в Обласній інфекційній лікарні, що приймає хворих на COVID-19, знаходиться 244 пацієнти. Усього в медустанові 240 ліжок.

Цієї суботи, 8 серпня, перших 15-х пацієнтів перевели до відділення на території Обласної дитячої інфекційної лікарні. Про це повідомила прессекретарка обладміністрації Ксенія Ярікова з посиланням на заступника департаменту охорони здоров'я ХОДА Геннадія Бондарчука.

За словами анестезіолога Володимира Корсунова, 8 серпня у відділенні інтенсивної терапії дорослої «інфекційки» знаходилося 17 людей.

«Кількість хворих, які потребували підключення до ШВЛ, в інфекційній лікарні сягнула шістнадцяти. Загалом хворих в інтенсивній терапії було сімнадцять (нагадаю, що штат та кількість ліжок, на які розраховане це відділення — лише шість), — написав на сторінці в Facebook Корсунов. — Два лікарі-анестезіологи, дві медичні сестри відділення інтенсивної терапії, молодші медичні сестри, весь черговий склад лікарні самовіддано працював з тяжкими хворими, встигаючи ще впоратися з нескінченною чергою швидких. Отже, з кризою впоралися. Тимчасово. Адже при таких цифрах щоденного приросту хворих на COVID у Харкові (нагадаю, що він має перше місце серед усіх реґіонів України) не вистачить ані апаратів ШВЛ, ані медичного персоналу».

У диспансері радіаційного захисту лікуються 85 пацієнтів з COVID-19. Загалом по області з 1 802-х ліжок зайняті 502, тому мова про відкриття лікарень другої хвилі поки не йде, додали в ХОДА.

У Харківській області 4 901 людина захворіла на COVID-19. За добу коронавірус підтвердився у 116-х пацієнтів, 42 людини одужали. Від ускладнень померли двоє. Усього одужали 2 514 інфікованих, 144 — померли.

Коронавирус в Харьковской области: за сутки заразились еще 116 человек

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова