Моя музика – дискусія Сашко Положинський, Сергій Жадан. 5 Харків

У межах культурної ініціативи П'ятий Харків харків’яни мають змогу щомісяця зустрічатися з видатними літераторами й дослідниками (не лише українськими). А в розмовах із ними – шукати відповіді на питання про те, хто ми такі і яким має бути наш «п’ятий Харків» – безпечний і толерантний Харків найближчого майбутнього.

Першою гостею проекту була письменниця та дослідниця Оксана Забужко, другим – білоруський поет Андрей Хаданович.

Із нашим новим гостем, Сашком Положинським, поговоримо про розвиток та захист національного культурного поля та варіанти розвитку українського культурного ринку.

3 березня, 19:00, велика хімічна аудиторія ХНУ ім Каразіна (головний корпус).

Вхід вільний.

Модератор: Сергій Жадан.

«Що таке моя музика, наша музика, українська музика (література, кіно, театр…)? За якими ознаками вони українські чи не українські? За мовою? За географією? За ідеєю? Як нам створити справді якісний і при тому справді масовий український культурний продукт, котрий працював би на об’єднання і залучення нових прихильників? І кому – нам? Українські масові серіали, глянцеві журнали, поп-музика... – як саме їх мала би підтримувати держава? Що можуть зробити митці і як варто було би долучитися до цього небайдужим людям? Давайте про це поговоримо», – пропонує Сергій Жадан.

П'ятий Харків: культурна ініціатива реалізовується за ініціативи й підтримки поета й письменника Сергія Жадана та депутата і громадського діяча Ярослава Маркевича.

Партнери проекту: PR agency «Bagels&Letters»Харківський літературний музей, Накипело, Харьківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ещё по теме:

Деякі подробиці майбутньої презентації книги Сергія Жадана

Главное о пожаре на Университетской (обновляется)

Скамейки, газон и ограждение: во сколько обойдется реконструкция сада Шевченко

Полицейские с ЮЖД уволены за издевательства над мужчиной

Донбасс Медиа Форум. Фоторепортаж

опубликовано

28 февраля 2017

текст

facebook.com

фото

facebook.com

просмотров

185

поделиться

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: