Мотивирующие выступления от спикеров «УАЛ Форум: відповідальне лідерство» - Накипіло
Події

Мотивирующие выступления от спикеров «УАЛ Форум: відповідальне лідерство»

Впервые в Харькове для школьников и студентов состоялся форум «Відповідальне лідерство». По словам инициаторов, их главная цель — познакомить молодых людей со специалистами в разных сферах и вдохновить на реализацию своих идей в Украине.

Медиапроект «Накипело» записал самые яркие цитаты спикеров форума о понятии «Ответственное лидерство».

Роман Тичківський, керівник Української Академії Лідерства

Ми знаходимося з вами не лише в часі великих випробувань і викликів, які переживає Україна, але також в часі викликів, які переживає світ. Тому для нас, як для українців, сьогодні є дуже правильний час і можливість сказати, на що ми здатні, наскільки швидко ми здатні усвідомити свій потенціал, що ми можемо грати великою командою. І маючи це усвідомлення, давайте це робити.

DSC_0289

«Ми віримо, що можемо створити середовище молодих людей, які мислять бажанням творити щось більше, бажаням пізнавати, систематизувати ті знання, які вже отримали, і принести світу максимальну користь від свого таланту. Тоді ми дійсно отримаємо покоління відповідальних особистостей, які зможуть надихати і виховувати нових лідерів».

Євген Шаповал, Голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області

«Лідерство ми повинні демонствувати в тій сфері, в якій ми працюємо. Лідером можна бути в політиці, в засобах масової інформації, в громадському середовищі. Аале якщо ми мусимо демонструвати справжній результат, то в нас для цього є всі можливості».

DSC_0341

Андрій Куликов, журналіст, медіа-експерт

«Відповідальним лідером сьогодні, на мою думку, може бути та людина, якою рухає Україна, людина, якою рухає громада, якою рухають люди, які поруч, і ті люди, які не поруч, про яких ця людина може ніколи не дізнатись».

DSC_0355

«У галузі засобів масової інформації лідерів не бракує, але питання в тому, на кого і для кого працюють ці лідери. Я не маю на увазі, чи працюють вони на олігархів, яких теж не бракує. Я маю на увазі, що вони працюють на власний образ, на власне збагачення, на самореалізацію у сенсі реалізації для самого себе, чи вона працює для того, щоб і самій реалізуватися і зробити нашу медіа-галузь здоровішою, доступнішою, щоб допомогти певним людям, які не зайняті в цій галузі, знати, як мати справу з нами, з журналістами».

«Визнавайте потенціал можливостей інших людей, котрі поруч із вами. В житті може статися що завгодно, ви це прекрасно знаєте. Сьогодні лідер є, завтра — немає. Відповідальність лідера — це готувати собі заміну, ту людину, яка просто зараз може стати на його місце і провадити справу далі. Не дарма ж кажуть, що найкращий керівник — це той, без кого команда працює так, ніби не помітила, що цієї людини нема».

Не чекайте, поки настане завтра, бо, перепрошую, завтра для кожного з вас може і не настати. Робіть сьогодні. Іноді найгірші обставини є найкращими для того, щоб розпочинати.

Сергій Політучий, бізнесмен, голова Наглядової Ради благодійного фонду громади Харкова «Толока»

Только благодаря вашему труду и труду ваших родителей вы сможете реализовать свои мечты и превратиться в тех, кем вы хотели бы быть.

Как бы пафосно это не звучало, только ваша личная ответственность за свою жизнь, ваше активное отношение к жизни способны сделать из вас по-настоящему успешных людей.

DSC_0434

Уровень развития общества в огромной степени определяется тем, что человек считает зоной своей ответственности. Если вы посмотрите на Украину, то, к огромному стыду и сожалению, личное пространство абсолютного большинства украинцев заканчивается внутренней стороной квартиры. Уже внешняя сторона, запыленная и годами не протираемая, не говоря о лестничной клетке собственной лестницы, является чем-то, что не наше, на что мы не влияем и не хотим влиять. Если вы посмотрите на Европу, на Соединенные Штаты, то зоной личной ответственности гражданина там является как минимум комьюнити. Именно такое отношение к миру выражается в зеленых, освещенных улицах, во всем том, что нам так нравится в этой модели общества. Единственной разницей между людьми, живущими в этих странах, и нами является степень нашей ответственности перед обществом, способность или неспособность брать на себя ответственность за те процессы, которые происходят в обществе".

«Нам предстоит гигантский путь в воспитании в себе понимания нашей ответственности за то, что происходит и с теми, кого мы приручили, и с теми, кого не приручали, с людьми, которые не могут в силу того, что они не лидеры, что они иногда физически недееспособны, иногда не дееспособны духовно, нравственно, сделать то, что можете сделать вы. До тех пор, пока мы не начнем понимать эту зону комфорта, как нашу зону комфорта, не начнем этого делать хотя бы ради того, чтобы нам было комфортнее жить в обществе, которое строить нам и при наших условиях, вряд ли мы чего-то дождемся».

«Ваша социальная ответственность на сегодня заключается в первую очередь в том, чтобы не ждать, пока учитель в нашей несовершенной системе образования даст вам знания, а воспользоваться этими годами, чтобы приобрести тот багаж, на приобретение которого у вас не будет времени буквально через несколько лет».

«Меня волнует проблема перехода вас от постсоветской ментальности ваших родителей „Главное — получить диплом“ до нормального рыночного подхода “Получить знания”, стать действительно теми людьми, которые изменят страну, в которой мы живем, те города, в которых мы учимся, работаем, сделать отношение к себе, нашей стране другим».

Інна Корсун, віце-прездинет Youth of the European People's Party

«Готуйтеся завжди, готуйтеся дуже уважно, навіть тоді, коли ви думаєте, що ви готові».

Ви повинні бути на крок попереду свого суперника, роботодавця чи будь-кого, з ким ви маєте важливу зустріч. Так само, якщо ви будете реалізовувати свій проект.

Тільки той лідер відповідальний, коли він розуміє, що це його ціль, а не нав'язана кимось.

DSC_0449DSC_0451 DSC_0298

DSC_0238

DSC_0307

DSC_0227

DSC_0474

DSC_0491

DSC_0508-Панорама

DSC_0518

DSC_0537

DSC_0544

DSC_0549

DSC_0566

DSC_0595

DSC_0668

DSC_0653

DSC_0672

DSC_0705

DSC_0723

DSC_0733

DSC_0735

DSC_0760

DSC_0793

DSC_0819

DSC_0827

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова