«МІФ»: від оперної зірки до бійця-добровольця - Накипело
Видео

«МІФ»: від оперної зірки до бійця-добровольця

Режисери Леонід Кантер та Іван Ясній презентують у Харкові документальну стрічку «МІФ» — про життя військового та оперного співака зі світовим ім’ям Василя Сліпака. Родом зі Львова, він 19 років прожив у Франції, здобувши музичну славу.

MYTH_8

Коли в Україні почався Євромайдан, Василь вирішив, що не може залишитись осторонь: брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху.

Із початком війни на Донбасі Сліпак залишив кар’єру в Європі й став до лав добровольців із позивним «Міф». Під час виконання бойової задачі Василь загинув від кулі снайпера.

Автори фільму поєднали два жанри: кіно та концерт. Робота над стрічкою тривала понад півроку. За цей час зйомки відбулись на Сході України, у Львові, Києві та в Парижі. Знімальна група побувала навіть на позиціях, де знаходиться батальйон Міфа, поспілкувалася з його бойовими побратимами, з викладачами консерваторії, колегами по волонтерській діяльності, артистами, ріднею.

Харків'яни зможуть оцінити талант та завзятість Міфа 27 січня о 19:00 на прем'єрному показі кіно за адресою: вулиця Академіка Павлова, 44Б.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X