Мав проводити «псевдорефередуми»: викрито колаборантів - Накипіло
Події

Мав проводити «псевдорефередуми»: викрито колаборантів

СБУ виявила колаборанта, який займався «приєднанням» регіону до рф. А саме агітував та допомагав організувати «псевдорефередуми» на Харківщині. 

Мешканець Шевченкова Куп`янського району отримав посаду клерка в окупаційній адміністрації. На цій посаді він організовував та проводив заходи політичного характеру, проводив агітацію серед місцевого населення, був відповідальним за збір інформації щодо агітаційних приміщень, стендів, флагштоків та місць розташування виборчих комісій. Він особисто здійснював огляд приміщень для проведення в подальшому референдуму про приєднання української території до держави агресора.

Крім того, він поширював пропагандистську газету «Харьков Z» серед місцевого населення.

Після звільнення частини регіону зловмисник намагався «сховатися» від  правосуддя, однак співробітники Служби безпеки знайшли його і затримали. Йому загрожує до 12 років.

Ще одного поплічника окупантів правоохоронці знайшли в Харківському районі. Як повідомили в Харківській обласній прокуратурі, За даними слідства, під час окупації селища Глибоке Харківського району голова правління садового товариства активно допомагав російським загарбникам. Він передав російським військовим два будинки садового товариства для розміщення їх особового складу. Більш того, коли окупанти пожалілися, що в них зламався бензовоз, голова товариства організував для них підвіз пального за допомогою причепа та бочок, що використовувались всіма мешканцями садового товариства для зберігання питної води.

Тепер за сприяння окупантам затриманому загрожує до 12 років.

prokur

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова