Листи полоненого «Лиса»

Олексій Кіріченко потрапив у полон 2 вересня 2014 року, під час виходу з Іловайського котла… Друзі кажуть, що йому не пощастило з тими, до кого він потрапив, бо його поки що так і не вийшло обміняти.

Спочатку він був у Донецькому СІЗО, зараз у колонії міста Макеєвка. І тюрма — це не найгірший варіант у цьому випадку, бо тюрма — це хоч якісь правила, за якими можна жити і які можна розуміти. І вони живуть.

Кажу «вони», бо Олексій там не єдиний ув’язнений, який не скоїв жодного злочину. Живуть, мабуть, справляють свята, читають книги і пишуть листи. Ці маленькі, тонкі ниточки, які дають нам, людям, у яких війна десь в іншому вимірі (так, так, не сперечайтесь, так же ж зручніше і спокійніше) розуміти, яке море всередині кожного…

Листи, які ми в принципі вже відвикли писати рукою, отримувати і читати. Іноді, дуже рідко, ці листи доходять до адресатів. І ось тоді стає зрозумілим, що наші полонені — це ніяка не інша реальність, що люди, які чекають своїх рідних, живуть поряд із нами, що війна дуже близько і вона ніколи не закінчиться, поки не повернеться додому останній полонений українець.

«Листи Лиса» — фільм, який би ми ніколи не зробили, якби не прекрасна дружина Олексія Лілія Джеріпа та його друзі, які згодились просто прочитати ці листи вголос. У ньому немає нічого чарівного, це просто про те саме «море всередині кожного», і про силу духу, яка насправді не має меж.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ещё по теме:

Боевик из т.н. «ЛНР» рассказал о присутствии военных РФ на Донбассе

Самое интересное с сессии горсовета

Как работает «Школа мэров»

Дымовые шашки, газ и драки: что происходило во время сессии горсовета. Фоторепортаж

«Не заради себе»: як змагалися АТОвці на «Силі нації»

опубликовано

13 октября 2017

текст

Наталья Курдюкова

фото

Иван Горб

видео

Сергей Клепица

монтаж

Иван Горб, Глеб Тимошенко

просмотров

1733

поделиться

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: