«Комітет виборців України» просить перерахунку голосів на проблемних виборчих дільницях - Накипіло
Події

«Комітет виборців України» просить перерахунку голосів на проблемних виборчих дільницях

За оцінкою Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», неточності, виявлені у протоколах на низці виборчих дільниць Харкова, можуть свідчити про спроби фальсифікації результатів виборів міського голови.

«Публічна інформація, надана спостерігачами, вказує на факти організації виборчих фальсифікацій, до яких, ймовірно, були залучені члени дільничних виборчих комісій», — повідомляють у КВУ.

КВУ зазначає, що ситуація в Харкові має отримати невідкладну реакцію правоохоронних органів, що дозволить встановити всі обставини справи та притягнути до відповідальності винних осіб. КВУ закликає територіальну виборчу комісію Харкова не перешкоджати встановленню фактів ймовірних порушень під час виборів та організувати прозорий процес встановлення результатів виборів (у тому числі щодо організації повторного підрахунку голосів на проблемних виборчих дільницях).

Також 2 листопада спостерігачі «ОПОРИ» в Харкові звернулися до міської територіальної виборчої комісії зі скаргами на Новобаварську та Основ'янську районні виборчі комісії. «ОПОРА» просить визнати протиправним визнання Ігоря Терехова міським головою та скасувати це рішення.

Загалом «ОПОРА» на цей час знайшла невідповідність у 715 голосів. Спостерігачі продовжують звіряння протоколів.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова