Харківську програму підготовки айтівців визнали однією з найкращих в Європі - Накипіло
Події

Харківську програму підготовки айтівців визнали однією з найкращих в Європі

  • Національний технічний університет Національний технічний університет «Харківський політехнічний iнститут»
  • 23 Грудня 2022

Програма з підготовки IT-фахівців Innovation Campus НТУ «ХПІ» зайняла друге місце на міжнародному конкурсі QS-Wharton Reimagine Education Awards 2022. Про це повідомили у пресслужбі Націольного технічного університету «Харківський політехнічний iнститут».

Взагалі в конкурсі взяли участь понад 1 200 робіт від компаній, інститутів та інших організацій із 70 країн світу. Національний технічний університет «Харківський політехнічний iнститут» став єдиним закладом вищої освіти України,  представлений на конкурсі.

univer

Зазначається, що у цьому році міжнародний конкурс QS-Wharton Reimagine Education Awards проходив у 18-ти основних категоріях (штучний інтелект, віртуальна та доповнена реальність, освітні програми, працездатність та інші). Конкурс проходив протягом восьми місяців, а оцінювали проєкти учасників понад 300 міжнародних суддів-експертів, які працюють у сфері освіти та в інших галузях.

«У грудні було підбито підсумки конкурсу за напрямом найкращих освітніх інноваційних підходів світу, внаслідок чого програма Innovation Campus НТУ «ХПІ» посіла друге місце серед усіх проєктів Європи. Переможці були оголошені на щорічній конференції Reimagine Education Conference перед аудиторією із 4 500 лідерів вищої освіти та представників бізнесу», — йдеться у повідомленні.


Зробив для української мови те, що Грушевський — для історії: сьогодні день народження Юрія Шевельова

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова