Кафе та ресторани в Харківській області зможуть працювати на дві години довше - Накипіло
Події

Кафе та ресторани в Харківській області зможуть працювати на дві години довше

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 6 Листопада 2020

Йдеться про заклади громадського харчування в Харкові та інших населених пунктах області, які знаходяться в «червоній зоні» COVID-19.

За словами глави обладміністрації Олексія Кучера, кафе, бари та ресторани можуть працювати до 22:00, але «з більш жорстким контролем за дотриманням протиепідемічних заходів».

У чому полягатиме посилення, глава області не уточнив.

Кучер також звернувся до працівників закладів. Сьогодні кілька сотень працівників сфери громадського харчування протестували під будівлею обладміністрації.

«Ми робимо максимум для того, щоб ви працювали. Обмеження "червоної зони" передбачають повне закриття закладів громадського харчування, але ми добилися дозволу працювати до 22:00», — додав Кучер.

Як уточнили в пресслужбі ХОДА, продовжити час роботи закладів прийнято на засіданні Держкомісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішення набере дії з новим розподілом на зони карантину — 9 листопада. З понеділка у «червоній зоні» — Барвінківський, Богодухівський, Валківський, Зачепилівський, Золочівський, Коломацький, Чугуївський та Шевченківський райони області, а також міста Харків, Лозова, Первомайський та Чугуїв. Решта районів — у «помаранчевій» зоні.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо