Фейк: Британська екс-премʼєрка звітувала в США про вибуху «Північного потоку» - Накипіло
Події

Фейк: Британська екс-премʼєрка звітувала в США про вибуху «Північного потоку»

  • Євген Стрельцов
  • Віктор Пічугін
  • 4 Листопада 2022

Представниця МЗС РФ Марія Захарова заявила про те, що екс-премʼєрка Британії Ліз Трас начебто за хвилину після вибухів на газогонах «Північний потік-1» та «Північний потік-2»   з особистого айфона написала повідомлення державному секретареві США Ентоні Блінкену з текстом It’s done («зроблено»).

«Мене цікавить відповідь Лондона на наступне запитання: «Чи надсилала прем'єр-міністр Британії Ліз Трасс повідомлення держсекретарю США Ентоні Блінкену безпосередньо після підриву газопроводу «Північний потік» зі словами «it's done»?» ,— цитує Захарову видання «Лента».

Захарова і проросійські видання посилаються на твіт акаунту Kim Dotcom. 

Але ймовірний злам телефону Трас стався ще до вибухів на газогонах — влітку 2022 року, та й премʼєром Сполученого Королівства тоді був ще Борис Джонсон.

Ініціативу реалізовано медіагрупою «Накипіло» у межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за фінансової підтримки Швеції. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова