Фестиваль Plan B переноситься на жовтень - Накипело
События

Фестиваль Plan B переноситься на жовтень

У зв’язку з пандемією організатори фестивалю соціальних інновацій та нової музики Plan B переносять подію на  8 – 11 жовтня.

Захід мав відбутись на початку квітня у форматі триденної конференції з виступами міжнародних спікерів, дискусіями, нетворкінгом, воркшопом Idea Boot Camp для тих, хто бажає прокачати свою ідею, виставками та музичною програмою від українських і закордонних музикантів.  

«Plan B є проєктом про знайомства, взаємодію та обмін досвідом. Важливою складовою фестивалю є нетворкінг. Plan B об'єднує представників креативних та соціальних ініціатив, IT-ентузіастів, змінотворців та відповідальних підприємців, культурних активістів та організаторів зі всього світу. Всі вони працюють в одному полі, щоб нести позитивні зміни країні, але часто не знають один одного, й мета фестивалю – надати поштовх новим колабораціям, інновативним ідеям та міжрегіональним проєктам.  Цього року ми очікували понад 4000 гостей, запросили спікерів з 15 країн світу, мали анонсувати музичну програму минулого тижня, але змушені скасувати всі активності, заплановані на квітень. Наша команда розуміє небезпеку та ризики проведення такого міжнародного заходу найближчим часом, тож переносимо його на жовтень. Влітку ж плануємо організувати невеликі локальні івенти для місцевих спільнот у Херсоні та Ужгороді й приєднатись до молодіжного форуму «ЗміниТи» у Серебрянці з музичною та освітньою програмою», — кажуть організатори. 

Програма фестивалю доповниться актуальними напрямами й темами, а для обміну досвідом буде залучено ще більше міжнародних фахівців та лідерів думок. Це надасть потужного імпульсу до обговорень на конференції у жовтні, а спікери та гості матимуть багато галузевих кейсів щодо виходу з кризи, додають організатори.

Plan B реалізує культурна агенція Ɐ, Харків.  Фестиваль втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X