«Фейкові» набори тестів на COVID-19. Коментар керівника підприємства - Накипіло
Події

«Фейкові» набори тестів на COVID-19. Коментар керівника підприємства

  • Віталіна Морозова
  • «ЛП Діагностік»
  • 2 вересня 2020
  • 1973

27 серпня на сайті Державної Фіскальної Служби та сайті Офісу Генпрокурора з'явилася інформація, що у Харкові викрили «підпільне виробництво» медичних тестів на наявність коронавірусу.

Керівник фірми Павло Левітін заявив про тиск із боку податківців і некоректну інформацію у ЗМІ.

За інформацією пресслужби фармфірми, на підприємстві не виготовляють тести, а сертифіковані комплекти для забору і транспортування біологічних зразків. Їх використовують як медобладнання не лише для роботи з біоматеріалом при COVID-19, а й інших хворобах.

Підприємство працює легально. Фото: «ЛП Діагностік».

Заяви податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області та місцевої прокуратури, за словами керівница фірми, не відповідають дійсності.

«З приводу підпільного виробництва – ми офіційно зареєстроване підприємство, у видах діяльності у нас прописано, що ми можемо виготовляти подібні товари. Цей комплект був спеціально розроблений нами та виготовлений згідно з всіма вимогами українського законодавства, він введений в обіг згідно з декларацією відповідності та зареєстрований у ДержЛікСлужбі. Стосовно обвинуваченні в роботі через підставних осіб — на території України в нас є дистриб'ютори, які можуть продавати наш товар, це не протизаконно», — заявив Павло Левітін, керівник підприємства «ЛП Діагностік».

COVID-19 у Харківській області: за добу +302 пацієнта

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X