EdCamp запрошує харківських педагогів і батьків обговорити навчання під час карантину - Накипело
События

EdCamp запрошує харківських педагогів і батьків обговорити навчання під час карантину

Кілька тисяч учителів і батьків візьмуть участь у п’ятиденній онлайн-конференції з 13 до 17 квітня, щоб обговорити нагальні питання, які постали у зв’язку з тривалим карантином та переходом на домашнє навчання на невизначений період.

Марафон «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: Тримай п’ять, освіто!» організовує найбільша в Україні вчительська спільнота EdCamp Ukraine. Організація нараховує понад 25 тисяч учасників.

Реєстрація триває до 12:00 10 квітня, онлайн-захід безкоштовний.

Взяти участь у марафоні можуть освітяни, батьки, представники/-иці місцевого самоврядування та органів державної влади. На конференції говоритимуть про освітню політику в карантинних умовах та розвиток дистанційної освіти; фінансові та юридичні виклики, котрі пандемія поставила як перед освітою, так і перед родинами, окремими людьми та спільнотами; важливість педагогіки партнерства та критичного мислення; як у кризові періоди зберігати фізичне здоров’я та психологічну стійкість.

Українські педагоги/ні у межах марафону отримають офіційний Сертифікат підвищення кваліфікації, що відповідає новим вимогам МОН. Для цього потрібно буде заповнити підсумкову онлайн-форму.

За словами організаторів, символічна «п’ятірка» стала і числовою основою заходу: він матиме 5 тематичних напрямків, 5 спікерських потоків («Влада», «Зірки», педагоги-практики/ні, українські та іноземні експерти/-ки), 5 ключових принципів (безкоштовність, незалежність, зацікавленість у досвіді інших, вільний вибір сесій та «ефект довгого хвоста») та триватиме 5 днів. До конференції долучаться і представники/-иці 5-ти країн Східного партнерства: України, Білорусі, Грузії, Вірменії та Молдови.

Конференція відбудеться на спеціальному вебінарному майданчику, де можна буде спілкуватися, переглядати презентації, дискутувати. Відеозаписи всіх сесій будуть доступні на YouTube-каналі EdCamp Ukraine. Учасники/-иці  можуть вільно обирати, які сесії слухати, повний розклад знаходиться за посиланням.

Сесії проведуть представники/-иці влади: т. в.о. міністра науки й освіти Любомира Мандзій та колишні міністерки Лілія Гриневич і Ганна Новосад, директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій і його заступниця Наталія Софій; голова комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України Сергій Бабак та його заступник Сергій Колебошин; перший освітній омбудсмен України Сергій Горбачов. Також до конференції долучаться «зірки»: фронтмен музичного гурту «Антитіла», амбасадор Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) Тарас Тополя, ведуча «ТСН» на каналі «1+1», кураторка соціального проєкту «Право на освіту» Наталія Мосейчук, телеведуча, засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Slava Frolova-Group В’ячеслава Фролова.

Досвідом також поділяться іноземні експерти та експертки – засновниця світового руху EdCamp Хадлі Фергюсон, американська педагогиня та журналістка Естер Войчицькі, старша розробниця програми емоційно-етичного розвитку дитини Університету Еморі Кріста Тінарі, а також їхні українські колеги дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз, національна координаторка PISA в Україні, заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко та начальник відділу досліджень та аналітики в тому ж центрі Василь Терещенко, співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus Іван Примаченко та багато інших.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X