Дисертація Іллі Ківи чи нейромережа? Тест - Накипело
Тесты

Дисертація Іллі Ківи чи нейромережа? Тест

Спробуйте вгадати, які фрази ми взяли з дисертації Іллі Ківи, а які — згенерувала для нас нейромережа GPT–2.

«По-третє, люди все більше вірили, що їх уряд дозволив або підтримав це оновлення електронного спостереження в політичній ситуації. По-четверте, було виявлено, що електронне спостереження призвело до зменшення можливості збирати докази злочинів та посилення практики запобігання злочинам за допомогою майбутнього електронного спостереження».

Correct! Wrong!

«З наукової точки зору Дж. Локка, такий природний стан потребує збереження людства та миру у соціумі. З урахуванням того, що ситуація у світі досить мінлива та нестабільна, однією зі спроб уникнути війни є формування громадянського суспільства».

Correct! Wrong!

«Центрально-фламандська державно-управлінська концепція застосовується в якості суспільного регулятора та засобу нівелювання кризового впливу несприйняття громадянським суспільством стилістики діяльності правоохоронців».

Correct! Wrong!

«Люди в основному шукають сполучників та коефіцієнтів, пояснень та репрезентативних підтверджень. Найбільше допомагає те, що люди можуть домовитись про набір об’єднуючих характеристик, таких, що є радикальними, чіткими та всеохоплюючими».

Correct! Wrong!

«Презумпція врахування громадської думки при вирішенні питань обсягу поліцейсько-правоохоронних повноважень є прерогативою державноуправлінської політики Європейського Союзу».

Correct! Wrong!

«Президент Греції Томас Мілош Ібанос затьмарював законодавчі ініціативи поліції. „Ми знаємо, що питання порушено, але абсолютно ніякої реакції з боку демонстрантів не буде“», — говорив він.

Correct! Wrong!

«Політична система та громадянське суспільство взаємопов’язані між собою та між ними відбуваються процеси взаємного обміну даними».

Correct! Wrong!

«Громадянське суспільство, фактично, є ідеальною формою правової держави».

Correct! Wrong!

«Про це говорить Ліндсі Скваданес, засновниця „Ідентифікаційної етики“ і співзасновниця Коаліції за урядову відповідальність та адвокацію».

Correct! Wrong!

Дисертація Іллі Ківи чи нейромережа? Тест
Ви — нейромережа. І ви не розумієте, що відбувається.
Ви — Ілля Кива. І ви чітко розрізняєте свою дисертацію і дисертацію нейромережі.

Насколько вы стары: тест

Проверьте, насколько хорошо вы разбираетесь в культовых объектах массовой культуры из разных эпох.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО, чтобы быть в курсе свежих новостей.

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим

X