24 нагороди за два змагальні дні: Збірна України лідирує на XXIV літніх Дефлімпійських іграх  - Накипіло
Події

• Аліка Піхтерева
  • Мінсоцполітики України
  • 4 Травня 2022

Першого травня у бразильському місті Кашіас-ду-Сул стартували XXIV літні Дефлімпійські ігри. Українські спортсмени розпочали свій шлях із «золота» у дебютному велоспорті.

Аж три золоті медалі Україні у Бразилії принесли каратисти. Новоспеченими чемпіонами Дефлімпіади стали Карина Янчук (куміте, вагова категорія 68 кілограмів), Олександр Махно (куміте, вагова категорія 84 кілограмів) та харківський спортсмен Олександр Черняєв (ката). Також Олександр Черняєв завоював «срібло» у командній першості (ката) та «бронзу» (ката).

Іще один харківський спортсмен Владислав Мозир виборов «бронзу» у змаганнях з дзюдо.

В доробку наших спортсменів вже 24 медалі: 12 золотих, 3 срібні та 9 бронзових. Станом на четверте травня збірна України займає І загальнокомандне місце

Змагання триватимуть до 15 травня.

Дефлімпійські ігри — це змагання найвищого рівня для людей із порушеннями слуху. Попри війну, українська збірна змогла продовжити свої тренування та вирушити до Бразилії, де буде представлена 170 спортсменами у 16 видах спорту.

Наша збірна бере участь у Дефлімпіаді увосьме. На попередніх іграх  у 2017 році вона посіла друге місце, завоювавши 99 медалей, з них 21 – золоту.

thumb newsDocument 564x376 3ad1