Любомира Мандзій розповіла, в яких регіонах діти підуть до школи 1 вересня - Накипіло
Події

Любомира Мандзій розповіла, в яких регіонах діти підуть до школи 1 вересня

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 23 Липня 2020

У новому навчальному році школи відкриються в регіоні, якщо він не потрапляє в «червону» зону за рівнем поширення COVID-19.

Про це розповіла заступниця міністра освіти Любомира Мандзій в ефірі «Україна 24».

«У разі, якщо ваша територія потрапить в «зелений», «жовтий» або «помаранчевий» рівень небезпеки, ви можете бути впевнені, що діти 1 вересня сядуть за шкільні парти. Тільки на «червоному» рівні є заборона відвідування навчальних закладів», — пояснила Мандзій.

Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня, але зі змінами. Так, з 1 серпня області поділять на зони за рівнями небезпеки поширення коронавірусу: «зеленому», «жовтому», «помаранчевого» та «червоному». Також комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зможуть підвищувати/знижувати рівень небезпеки в окремих містах чи районах, якщо там погіршиться/покращиться епідситуація.

03 3

22 червня в Харкові десятки батьків та вчителів протестували проти дистанційного навчання. За їхніми словами, домашнє навчання неефективне. Деякі батьки скаржилися, що діти більше сидять в Інтернеті, і це не йде на користь їхньому здоров'ю. Сім'ям не подобається і додаткове навантаження, коли доводиться довго робити уроки з дітьми.

Раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що українські школи технічно не готові до дистанційного навчання, і він сподівається, що діти зможуть навчатися у звичайному режимі.

У червні Міністерство освіти запропонувало для громадського обговорення Проєкт щодо дистанційного отримання повної середньої освіти. У документі описані механізми дистанційного навчання як альтернативної форми освіти та можливості комбінування онлайн-занять з уроками в школі. Пропозиції та зауваження до Проєкту приймалися до 21 липня. Результати повідомлять пізніше.

Дети по-домашнему. Блог Инны Роменской о дистанционном обучении

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо