З моменту деокупації правоохоронці затримали 16 колаборантів на Харківщині - Накипіло
Події

З моменту деокупації правоохоронці затримали 16 колаборантів на Харківщині

У ЗМІ чи не щодня з’являється інформація про затримання колаборантів на звільнених від рашистів територіях Харківської області.


Їх виявляють правоохоронці під час стабілізаційних заходів. СБУ наразі затримала 16 місцевих колаборантів, із них 13 повідомлені про підозру, 11 — під вартою. 

У силовиків є повні списки з даними представників колишньої окупаційної адміністрації та тих, хто з ними співпрацював. Виявлено реєстри «податкової служби» росіян. До цих «документів» вносили всі комерційні структури та їхніх керівників, які фактично фінансували війну через сплату «податків» до бюджету рф. 

Вилучено покинуту окупантами «касу» з російськими банкнотами на понад 21 мільйон рублів і документи з доказами злочинних дій на користь країни-агресора.

«У межах кримінальних проваджень, розпочатих за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану та колабораційну діяльність, тривають досудові розслідування. Наразі на деокупованій території Сходу Служба безпеки продовжує комплексні заходи щодо виявлення та притягнення до відповідальності всіх учасників окупаційних угруповань та їхніх поплічників», — повідомили у пресслужбі СБУ.

З початку вересня ЗСУ звільнили 388 населених пунктів Харківської області, — Ганна Маляр

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова