Встановлені особи російських військових, які розстрілювали Салтівку - Накипіло
Події

Встановлені особи російських військових, які розстрілювали Салтівку

ДБР ідентифікувало 46 російських артилеристів, які обстрілювали Харків. Слідчі знайшли на звільнених територіях сховані документи, за якими вдалося встановити особи росіян. 

Документи залишилися в одному з будинків, де окупанти влаштували штаб. При втечі під час звільнення Збройними силами України Харківщини російські військові кинули схованку. В ній залишилась документація 138 мотострілецької бригади зс рф.

Саме цей підрозділ на початку вторгнення був перекинутий з полігону Курської області для просування на Харків. Військовослужбовці цієї бригади, половина з яких строковики, у червні-серпні 2022 року розстрілювали Харків, зокрема житловий масив Північна Салтівка. Для обстрілів використовувалися системи залпового вогню «Град», 152-мм самохідні установки «Акація» та інша далекобійна артилерія.

Завдяки знайденим документам вдалося повністю ідентифікувати 46 військовослужбовців 138-ї мотострілецької бригади загарбників, номери зброї, яка за ними була закріплена, рапорти та багато іншої, корисної для слідства інформації.

Далі розслідуванням займеться СБУ. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова