Візит Джо Байдена на Києва - Накипіло
Події

Візит Джо Байдена на Києва

Президент США Джо Байден 20 лютого прибув до Києва з неоголошеним візитом.

Фотографії зустрічі Джо Байдена з президентом України Володимиром Зеленським спершу були опубліковані в соціальних мережах 20 лютого, на них двоє лідерів біля Михайлівського собору вшановують пам’ять загиблих захисників України.

Bajden2

У російських пабликах незапланований візит голови США викликав свербіж та обурення: скрепні користувачі закликали терміново вдарити по Києву ракетами. 

podhoraet2

Пізніше президент Зеленський написав у телеграмі: «Джозефе Байден, ласкаво просимо до Києва! Ваш візит є надзвичайно важливим знаком підтримки для всіх українців».

Джо Байден написав, що таким чином він продемонстрував підтримку США Україні. 

«Це найбільша наземна війна в Європі за три чверті століття. І ви досягли успіху в ній, всупереч усім очікуванням, крім ваших власних. І я впевнений у тому, що ви й надалі перемагатимете», сказав американський президент вже на офіційній зустрічі. 

Володимир Зеленський зазначив, що  результати сьогоднішньої зустрічі з Байденом матимуть відображення на полі бою. А саме новий пакет допомоги від США, про який оголосять у вівторок.  До нього увійдуть HIMARS, боєприпаси, протитанкові системи та радари на $500 млн. А також можливо ще щось, про що домовляться Президенти. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова