Українці зібрали гроші на новий будинок родині, яка втратила житло через рашистів - Накипіло
Події

Українці зібрали гроші на новий будинок родині, яка втратила житло через рашистів

19 лютого харків’янка Яна Овсянникова народила малюка Михайла. Від початку великої війни його тато захищає Україну в лавах Збройних сил, а саме — у ППО.

24 лютого Яна із сином були в реанімації, оскільки малюк народився семимісячним. З реанімації їх перемістили до підвалу Харківського перинатального центру. Це саме той пологовий, лікарям якого на один день віддав свою сторінку в інстаграмі Девід Бекхем, аби зібрати допомогу.

Будинок родини окупанти знищили ще в перші дні повномасштабного вторгнення. Після виписки Яна з Мішею та старшою донькою, восьмирічною Лізою, мали прихисток у різних людей. З березня вони жили в Кременчуці у чоловіка, який побачив їх у телевізорі та запропонував житло. Але після того, як і туди на Великдень прилетіла ракета, Ліза почала заїкатися. Сім'я переїхала до Первомайського на Харківщину, де їх прихистили, але також тимчасово.

Цю історію почула та розповіла в соцмережах журналістка Марія Малєвська. 

«Яні з Мішею та Лізою дуже потрібен будинок, який стане їхнім. А нам всім дуже треба, аби Мішин тато й надалі спокійно збивав російські ракети, знаючи, що його родина має дім. А раптом усім миром вдасться зібрати? Я — не Притула, але ж і це — не байрактар, а усього лише маленький затишний будинок», — написала Марія 23 червня.

А вже до 28 червня, лише за кілька днів, вдалося зібрати необхідні кошти:  майже мільйон гривень.

«У Міші буде свій дім. Його тато надалі збиватиме російські ракети. А ми обов’язково переможемо, бо українці — неймовірні», — повідомила Марія. 

Яна залишиться на Харківщині, аби тато-військовий міг бачитися із сім'єю. Надлишок коштів вона планує відправити на допомогу комусь із хворих дітей. 

Постраждалі від агресії рф можуть отримати компенсацію від 5 000 до 30 000 євро

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо