Як харківцям отримати безкоштовну консультацію лікаря чи психолога, не виходячи з дому - Накипіло
Події

Як харківцям отримати безкоштовну консультацію лікаря чи психолога, не виходячи з дому

Коли всю країну накриває одна велика біда — інші, «локальні» проблеми людей від цього не зникають і не меншають. Це ми усвідомили ще під час першої хвилі COVID-19. Зараз вкрай важливо дбати про здоров’я, наскільки це можливо в умовах перебування.

Відповідно до порад Центру протидії Дезінформації, наводимо перелік онлайн-ресурсів, які можуть допомогти про себе подбати.

Звернутися за безкоштовною лікарською онлайн-консультацією або ознайомитися з професійними порадами можна на таких платформах:

— ViveoCares Foundation підтримує українських громадян. Цей ресурс пов'язує практикуючих лікарів, готових проводити безкоштовні медичні онлайн-консультації, та людей, які мають проблеми зі здоров’ям та проживають у зоні бойових дій в Україні. 

— Likar Support — сервіс із надання українцям безкоштовних медичних консультацій онлайн.

— Doctor Online — Health Assistant надає для всіх українців безкоштовні консультації на сайті.

У скрутні часи надзвичайно важливо зберегти неушкодженими ту кількість нервових клітин, які ще залишилися. Психологи команди Teplo на платформі teplo.app безкоштовно консультують усіх, чий запит пов'язаний з війною.

Якщо ви не встигли пройти курс із надання першої медичної допомоги до початку воєнних подій, ще не пізно отримати ці знання в онлайн-форматі. Волонтери TacticMedAid створили центр навчання домедичної допомоги, щоб у всіх була можливість врятувати своє або чиєсь життя під час війни. Відеолекції доступні на YouTube.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X