Велосипедисти з Харкова привезуть нагороди із Чемпіонату України (фото) - Накипіло
Події

Велосипедисти з Харкова привезуть нагороди із Чемпіонату України (фото)

Харків'яни вдало виступили на Чемпіонаті України з велоспорту на треку серед юніорів.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради.

Відомо, що саме у Львові відбулися Чемпіонати України з велоспорту на треку серед юніорів та у двох юнацьких категоріях з 26 по 30 листопада. За нагороди національної першості змагалися 140 учасників із 16 команд.

318165423 587168313409206 6410431789234836991 n

«Збірну Харківської області представляли 12 спортсменів. Спільними зусиллями наші спортсмени здобули 11 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди», — йдеться у повідомленні.

Крім того, головну роль серед юніорів у зборі нагород виконав майстер спорту України міжнародного класу Данило Кириченко, якому вдалося вибороти у Львові чотири чемпіонські титули. Серед дівчат п’ять разів на найвищу сходинку п’єдесталу піднімалася шістнадцятирічна Софія Ковтун. Своєю чергою у юнаків золотий дубль оформив Валентин Варгаракин.

318187362 587168353409202 109495211027062115 n

318335578 587168470075857 3619627809108353604 n

П‘ять українських спортсменів та спортсменок посіли призові місця на міжнародних змаганнях

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.