МОЗ спростувало інформацію щодо одужання восьмох людей від коронавірусу - Накипело
Події

МОЗ спростувало інформацію щодо одужання восьмох людей від коронавірусу

UPD. У Міністерстві охорони здоров'я спростували власну інформацію, опубліковану раніше. За останніми даними МОЗ, від COVID-19 одужала одна людина. Ще 43 — лікуються. Усього заразилися коронавірусом 47 осіб (три випадки летальні). У вісьмох людей підозрювали коронавірус, але після повторних тестів інфікування не знайшли.

Інформацію Центру громадського здоров'я МОЗ про те, що в Чернівецькій області від COVID-19 одужали вісім осіб також спростували в місцевій облдержадміністрації, передає «Суспільне». За словами глави департаменту комунікацій ОДА Вікторії Гатрич, видужав один пацієнт — його виписали з лікарні 20 березня.

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ на 22 березня, в Україні одужали вісім пацієнтів з коронавірусом.

Наразі в Україні зафіксовано 47 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Найбільше інфікованих — в Чернівецькій області (25, з них один летальних). Дев'ять випадків зараження — у Києві, чотири — в Київській області, по два — в Житомирській (один летальний), Дніпропетровській, Івано-Франківській (один летальний), по одному — в Донецькій, Львівській та Тернопільській.

Всього з початку 2020 року до Центру громадського здоров'я надійшло 531 повідомлення про підозру на COVID-19: 441 результат негативний, 43 зразки досліджують.

У світі на ранок 22 березня зареєстровано 307 280 випадків інфікування коронавірусом: 13 049 летальних, 92 376 людей одужали.


Коронавірус в Україні та світі: текстова трансляція (оновлюється)

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X