В обласній інфекційній лікарні немає тестів на коронавірус - Накипело
Події

В обласній інфекційній лікарні немає тестів на коронавірус

Ця лікарня одна з тих, які прийматимуть хворих на коронавірус.

У Харківській області хворих коронавірусів COVID-19 буде приймати обласна клінічна інфекційна лікарня. Про це повідомили в Харківській обласній раді, відповідаючи на запит «Накипіло».

У лікарні підготовлені 14 боксів і 17 напівбоксів для прийому хворих, всього «інфекціонка» може прийняти до 240 хворих в разі погіршення епідситуації.

Станом на 26 березня в інфекційній лікарні є 130 респіраторів класу ffp3, 383 протиепідемічних захисних костюма 1-4 класів. У відповіді на запит повідомляється, що це достатня кількість захисту для нинішньої епідеміологічної ситуації в Харківській області. Експрес-тестів та лабораторних наборів ПЛР для виявлення COVID-19 станом на 26 березня в «інфекціонці» немає.

Станом на 10:00 27 березня в Харківській області не зареєстровані підтверджені випадки інфікування коронавірусів COVID-19.

Оновлення (16:30) Вже після публікації матеріалу «Накипіло» отримало відповідь на аналогічний запит від Харківської міської ради.

У відповіді йдеться про те, що в разі необхідності, в залежності від епідситуації до прийому хворих будуть залучені лікарні № 13, 25 і 18 і пологовий будинок №2. У пологовому будинку №2 підготовлені три ізольованих бокси для медичної допомоги вагітним і новонародженим, які мали контакт з людьми інфікованими коронавірусом, або мають підозру на інфікування.

У міськраді нам не повідомили, скільки засобів захисту є у лікарів в цих лікарнях, заявивши, що «на даний момент виділені гроші і проводиться процедура закупівлі медичного обладнання, засобів індивідуального захисту і предметів медичного призначення».

Тест-системи до закладів охорони здоров'я, підлеглі Депаратаменту охорони здоров'я міськради, не надходили.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X