У Харкові стартувала Перша українська музично-театральна резиденція Light & Space - Накипіло
Події

У Харкові стартувала Перша українська музично-театральна резиденція Light & Space

Цей проєкт — частина глобальної ініціативи Молодіжного Музичного Хабу Схіd OPERA. Головна тема цьогорічної резиденції — можливості мистецтва театрального освітлення та сценографії.

Головний диригент Схіd OPERA Дмитро Морозов, режисерка Жанна Чепела, архітекторка, художниця Олександра Крмаджян, провідний соліст, сценограф Олександр Лапін та інші митці читатимуть лекції учасникам резиденції, яких відібрали напередодні. Тьютори наголосили, що готові й до подальшої співпраці з найуспішнішими резидентами.

Для власних проєктів учасникам запропонують на вибір 40 музичних творів (від уривків з опер до популярних саундтреків). Дмитро Морозов зауважує: «У конкурсантів має бути велике поле вибору, щоби вони могли якнайкраще проявити себе в роботі». 

«Відпустіть фантазію. Додайте креативу. Зробіть неможливе. Поєднайте те, що ніколи не поєднується. Віддайтеся творчості та отримайте задоволення», такі настанови дав резидентам Олександр Лапін.

Можливість прослухати лекції тьюторів, які читатимуть учасникам резиденції, матимуть усі охочі. Зробити це можна як онлайн (на сторінці проєкту у Facebook), так і офлайн у статусі «вільний слухач».

 

Резиденція Light & Space триватиме з 20 серпня до 3 вересня. В день її закриття на Великій сцені театру презентують мультимедійне світломузичне шоу, створене з найкращих проєктів конкурсантів, у супроводі симфонічного оркестру.

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X