Школярі отримають семестрові оцінки за результатами дистанційного навчання - Накипіло
Події

Школярі отримають семестрові оцінки за результатами дистанційного навчання

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 21 Квітня 2020
  • 1525

Учням 1-11 класів Харкова виставлять оцінки за семестр за підсумками роботи на дистанційному навчанні.

Учителі будуть ставити відмітки, виходячи з виконаних домашніх і контрольних завдань. Про це повідомила директорка Департаменту освіти міськради Ольга Деменко.

«Вірогідно, у цьому році навчання у школах відновлюватися не буде. І виходячи з тих знань, які зараз отримують школярі, вчителі повинні будуть оцінити дітей та виставити відповідні підсумкові відмітки. Заповнення класних журналів буде проводитися уже після скасування карантину. Ми категорично не втручаємося в методи, якими користуються вчителі в дистанційному процесі навчання, — це можуть бути програми Zoom, Classroom, Skype, а також просто надання домашніх завдань в Viber. Головне, щоби дитина отримувала знання, був зв'язок з учнями та їхніми батьками», — зазначила чиновниця.

У цьому році в школах міста, швидше за все, останній дзвінок не проводитимуть, також не працюватимуть пришкільні табори. Приймання документів до перших класів перенесуть на липень-серпень.

Наприкінці березня Міністерство освіти і науки України заявило, що розглядає декілька сценаріїв розвитку подій на випадок, якщо карантин затягнеться. Пізніше МОН звільнило учнів 4-х та 9-х класів від здачі державної підсумкової атестації. При цьому зовнішнє незалежне оцінювання для випускників відбудеться обов'язково. Дата проведення пробного та основного ЗНО залежатиме від терміну закінчення карантину.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X