Проти коронавірусу: EPAM спрямовує 5,5 мільйона гривень на допомогу українським медзакладам - Накипіло
Події

Проти коронавірусу: EPAM спрямовує 5,5 мільйона гривень на допомогу українським медзакладам

  • EPAM Ukraine
  • Ігор Лептуга
  • 8 Квітня 2020
  • 1505

Благодійний внесок піде на купівлю апаратів для діагностики та обладнання реанімацій.

Український офіс компанії EPAM Systems, світового постачальника послуг із розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, направить 5,5 мільйона гривень фонду ЮНІСЕФ (дитячому фонду ООН). Гроші витратять на протидію поширенню COVID-19.

Кошти від компанії будуть спрямовані на потреби медичних установ України. Буде придбане обладнання для інтенсивної терапії в реанімаційні відділеня та засоби діагностики для профілактики та лікування COVID-19.

Ця ініціатива є частиною глобальних зусиль компанії у наданні допомоги країнам, де розташовані офіси EPAM.

«ЮНІСЕФ радий бачити, що приватний сектор в Україні, у тому числі й IT-сектор, об’єднується у боротьбі з COVID-19. У часи кризи важливо, що бізнес спрямовує ресурси на актуальні проблеми та виділяє кошти для тих, хто цього потребує найбільше», — зазначила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Благодійну допомогу передадуть упродовж найближчих тижнів до медичних закладів центральних, східних та західних областей України. Додатково EPAM Ukraine виділяє близько 1,5 мільйона гривень на потреби медустанов Києва, Львова, Харкова, які вже звернулись до локальних ІТ-спільнот.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X