Plan B онлайн: п'ять тижнів нової музики й важливих дискусій - Накипіло
Події

Plan B онлайн: п'ять тижнів нової музики й важливих дискусій

  • Тома Лазаренко
  • 19 Травня 2020
  • 607

З 23 травня фестиваль Plan B запускає онлайн-проєкт «На карантині з Plan B». П'ять тижнів музичних стрімів, дискусій і нетворкінгу. 

Plan B збирає всіх разом, щоб обговорити виклики, обмінятись новинами, познайомити з соціальними та культурними ініціативами, надихнути та надати поштовх новим колабораціям та інновативним ідеям. Як і оффлайн фестиваль, онлайн проєкт традиційно складається з денної та нічної програм.

Plan B Day поєднує різні освітні формати – лекції, міжсекторальні дискусії, нетворкінг та воркшопи. Plan B Night презентує перформативну програму та live-стріми від музикантів з різних куточків країни – від великих міст до маленьких сіл. Окремою подією стане воркшоп Idea Boot Camp, на якому раніше відібрані учасники прокачають свої ідеї разом з українськими та іноземними менторами.

«Феномен пандемії коронавірусу змінив правила гри та прискорив цей світ, тому суспільство реагує на виклики сьогодення новими ініціативами. Наразі ми спостерігаємо «бум» соціальних інновацій та хвилю креативності. Суспільство налаштовується на постійне перебування в ситуації творення плану Б, тож гасло фестивалю change the game є як ніколи актуальним», — зазначає Аліна Ханбабаєва, директорка фестивалю Plan B.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X