Перевірся! Час має значення - Накипело
Події

Перевірся! Час має значення

  • Діана Руда
  • Владислав Лященко, Іван Горб
  • 15 Вересня 2020
  • 1441

Особисті історії жінок, яких спіткали складні життєві виклики. Кожна з них оптимістка, сильна та яскрава, цікава та креативна. Вони надихають своєю рішучістю.

Альона Воробйова організувала незліченну кількість концертів та соціальних подій, вона обожнює мистецтво й об'єднує довкола себе артистів. Наразі вона лікується від раку молочної залози.

Наталя Кліменко працює протезисткою, а з п'яти років сама має протез передпліччя. Вона часто допомагає ветеранам російсько-української війни. Два роки тому їй діагностували рак грудей другої стадії, зараз вона живе звичним життям.

Світлана Резван працює з дітьми, допомагає їм шукати себе, розповідає про волонтерство та лідерство. Вона допомагає реалізовувати різні ініціативи в місті. А ще в неї діагностували карциному і вона пережила складну операцію реконструкції грудей.

Наталія Яковлєва заснувала фонд, який допомагає армії та онкохворим. А ще вона допомагає реалізовувати десятки соціально важливих проєктів. Їй двічі діагностували рак молочної залози.

Рання діагностика — можливість подолати рак та висока ймовірність жити звичним життям, не зволікайте та проходьте обстеження.

Матеріал опубліковано в рамках програми Media Emergency Fund, яку реалізує Львівський медіафорум, за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED). Погляди авторів цього матеріалу необов`язково збігаються з офіційною позицією NED.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X