Метро запускатимуть в два етапи, - Денис Шмигаль - Накипіло
Події

Метро запускатимуть в два етапи, — Денис Шмигаль

Спочатку метрополітен відкриють тільки для окремих категорій громадян.

Метро в Києві, Харкові та Дніпрі відкриватимуть в кілька етапів. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв'ю «Українському радіо».

Для окремих категорій громадян метро відкриють на третьому етапі виходу країни з карантину — коли кількість видужали протягом 10 днів буде перевищувати кількість нових випадків інфікування.

Повністю метро запрацює на четвертому етапі виходу з карантину, коли протягом 10 днів в кожній області будуть реєструвати не більш п'яти нових не зв'язаних між собою випадків.

Кабмін продовжив карантин в Україні, але трохи послабив обмеження з 11 травня, дозволивши гуляти в парках і працювати салонам краси, літнім майданчикам кафе і стоматологічним клінікам. Ослаблення карантину не торкнулося дитячих садків, шкіл та університетів — навчальний рік у школах України закінчиться дистанційно до 1 липня.

Під час карантину школярі багато часу проводять онлайн, де їх можуть підстерігати серйозні небезпеки. Ми написали статтю про те, які пастки можуть підстерігати дітей в мережі і як уберегти дитячу психіку від травми.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X