Майстер-клас від одного з топ-25 бізнес-консультантів світу | Накипело
Події

Майстер-клас від одного з топ-25 бізнес-консультантів світу

  • ьвівська бізнес-школа Українського католицького університету
  • LvBS
  • 28 Червня 2019
  • 1515

2–3 липня для бізнесу в Харкові вперше проведе навчання Адріан Сливоцький, бізнес-футуролог та консультант, що працює із компаніями зі списку Fortune500. Щороку він проводить навчальні програми для українського бізнесу у Києві, Львові чи Парижі, 2019 року Адріан Сливоцький разом з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS) вирішили провести навчання для харківських підприємців, які думають про глобальний успіх.


Адріан Сливоцький – добре знаний за кордоном, він має українське коріння, навчався у бізнес-школі та юридичній школі у Гарварді. Він входить до рейтингів провідних бізнес-мислителів світу, є партнером Oliver Wyman, а також благодійником української освіти, другом і доброчинцем для Українського католицького університету. Написав відомі бестселери для бізнесу. Остання з книг – «Давид перемагає: дисципліна неспівмірної перемоги» – про нову реальність у світі бізнесу – асиметрію. Феномен малих компаній, що ламають усталений десятиліттями успіх глобальних бізнесів-гігантів. Їм це вдається завдяки розумінню клієнта і бажанню бути корисним, вирішувати його проблеми. Нова книга пропонує покроковий план, як це втілити і будувати, до прикладу, український Amazon. 

У липні в Харкові Адріан Сливоцький навчатиме бізнес на програмі «Давид перемагає:дисципліна неспівмірної перемоги», аби надихати українські компанії мріяти великими цілями та конкурувати глобально.

«Це будуть два дні вибуху для мозку завдяки тим питанням, які ставить Адріан Сливоцький як справжній бізнес-футуролог. А ставить він їх не лише українському бізнесу, а й багатьом топ-компаніям світу. І оскільки конкуренція в бізнесі все ширша і глибша (тобто глобальніша і нішевіша), треба вчасно почути його запитання і почати шукати відповіді на них. Найгірше залишатись в бізнесі з успішною бізнес-моделлю на рік задовго. Бо тоді вже й змінювати її трохи запізно», – каже декан-засновниця LvBS, проректорка Українського католицького університету Софія Опацька.

Сьогодні малі компанії кидають виклик гігантам індустрії і перемагають. Це команди, які перетворюють 1$ у 2$, а деякі з них – 1$ у 20$. Чи можливо повторити їхній успіх та чи існує покроковий план для українського бізнесу як це здійснити? Адріан Сливоцький стверджує, що прикладом для компаній має стати Давид, який, очевидно програючи Голіафу, зумів досягнути вражаючої перемоги.

«Давид перемагає: дисципліна неспівмірно перемоги» – це покроковий план. Учасники розглянуть та попрацюють практично над такими темами:

  • Бізнес-дизайн та огляд глобального ринку. Учасники дізнаються не лише про тенденції світового ринку і вектор руху бізнесу, а й знайдуть відповідь – куди рухатися далі. Це унікальна нагода відкрити новий шлях для конкуренції у глобальному середовищі.

  • Асиметрична конкуренція як нова реальність, що дозволяє невеликим компаніям перемагати величезні корпорації, що були усталеними лідерами на ринку. Як це відбувається і чи можливо повторити успіх Amazon чи Uber в Україні? 

  • Ключові аспекти асиметричної моделі. Модель складається 8 основних важелів. Аналізуючи їх, ви можете виявити, де у вашому бізнесі/індустрії є можливість, яка дозволить отримати в 10 чи 20 разів більшу цінність, ніж всі інші можливості, на які ви зараз витрачаєте свій час.

  • Планета стартапів як новий етап у розвитку глобального бізнесу.

Контактна особа: Соломія Саврук, ssavru[email protected], +38 (050) 289-12-10.


Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) — школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже понад 11 років. Місія LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких діють найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, Школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association).

У LvBS діють такі програми:

Key Executive MBA для власників та топ-управлінців: https://lvbs.top/0mx;

MS in Technology Management для ІТ-управлінців: https://lvbs.top/0sf;

MA in Human Resources and Organizational Development для HR-ів лідерів: https://lvbs.top/02s;

MS in Innovations and Entrepreneurship для молодих стартаперів: https://lvbs.top/0mk;

MSc in Marketing Management для майбутніх управлінців у маркетингу: https://lvbs.top/0sh;

програми управлінського розвитку: https://lvbs.top/0s4.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо