Хотіли забрати гроші громади: Лозівська міська рада відстояла у суді 38 мільйонів гривень - Накипіло
Події

Хотіли забрати гроші громади: Лозівська міська рада відстояла у суді 38 мільйонів гривень

На Харківщині Лозівська громада зберегла для свого бюджету більше 38 мільйонів гривень, які впродовж воєнного стану дуже важливі для фінансування критичної інфрастуктури міста.

На ці кошти зазіхали кредитори комунального підприємства «Теплові мережі».

«У процес ліквідації КП «Теплові мережі» увійшли у 2011 році. Вимоги кредиторів на той час складали понад 42 мільйона гривень, пізніше – більше 62 мільйона гривень. Восени 2019 року від ліквідатора надійшла заява, в якій він просив суд залучити до участі у справі Лозівську міську раду та стягнути з неї понад 38 мільйонів гривень на користь кредиторів – найбільший НАК «Нафтогаз України», — зазначають у Лозівській міській раді.

Крім того, протягом двох років тривали судові розгляди, після яких четвертого жовтня 2021 року Господарський суд Харківщини відмовив ліквідатору в задоволенні його заяви. Скаргу відхилив й Східний апеляційний господарський суд.

«Крапку в судовій тяганині поставив Верховний Суд України. 15 вересня він прийняв ухвалу на користь Лозівської громади. Це рішення остаточне і оскарженню не підлягає», — йдеться в повідомленні.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X